ME Dzieci, Juniorów i Młodych Jeźdźców Zuidwolde 2019: Reprezentanci Polski i program

Data publikacji: 2019-07-09
Inauguracja ME Dzieci, Juniorów i Młodych Jeźdźców Zuidwolde 2019, fot. Jeroen Spoolder


W dniach od 9 do 14 lipca br. w Zuidwolde (NED) odbędą się Mistrzostwa Europy Dzieci, Juniorów i Młodych Jeźdźców w skokach przez przeszkody, podczas których będziemy mogli obserwować zmagania najlepszych przedstawicieli wymienionych kategorii z 28 krajów, w tym również z Polski. Młodzi skoczkowie spotkają się w ośrodku jeździeckim CH De Wolden, a jednak wcale nie trzeba być na miejscu, by kibicować – rywalizację będzie można oglądać
TUTAJ. Poniżej prezentujemy program oraz nazwiska reprezentantów Polski.

Zapowiedź European Jumping Championships CH-J-YR 2019



MISTRZOSTWA EUROPY DZIECI, JUNIORÓW I MŁODYCH JEŹDŹCÓW 2019 – PROGRAM 

9 LIPCA (wtorek)

15:30 – Morrenhof Jansen Prize | CHILDREN 1st Competition (Teams and Individuals)

10 LIPCA (środa)

9:30 – Spruce Meadows Prize | YOUNG RIDERS 1st Competition (Teams and Individuals)

14:00 – Buning Wegenbouw Prijs | JUNIORS 1st Competition (Teams and Individuals)

11 LIPCA (czwartek)

8:00 – Spruce Meadows Prize (1st Round) | YOUNG RIDERS 2nd Competition (Team Final first round, Second Individual)

12:00 – Morrenhof Jansen Prize | CHILDREN 2nd Competition (Team Final, Second Individual)

12 LIPCA (piątek)

8:00 – Buning Wegenbouw Prijs | JUNIORS 2nd Competition (Team Final, Second Individual)

16:00 – Spruce Meadows Prize (2nd Round) | YOUNG RIDERS 2nd Competition (Team Final second round, Second Individual)

13 LIPCA (sobota)

9:00 – Morrenhof Jansen Prize | CHILDREN Farewell Competition

15:00 – Morrenhof Jansen Prize | CHILDREN Individual Final

14 LIPCA (niedziela)

9:30 – Buning Wegenbouw Prijs | JUNIORS Individual Final

14:00 – Spruce Meadows Prize | YOUNG RIDERS Individual Final

14:00 – Spruce Meadows Prize | EC YOUNG RIDERS Individual Final 


Prezentacja ośrodka CH De Wolden i zaproszenie na European Jumping Championships CH-J-YR 2019



MISTRZOSTWA EUROPY DZIECI, JUNIORÓW I MŁODYCH JEŹDŹCÓW 2019 – REPREZENTACJA POLSKI

DZIECI

  • Maja Marchwicka & 13-letni wałach Szafir M (So In Love – Selene M/Elvis)
  • Laura Kłapińska & 12-letni ogier Captain (Unaniem – Symphonie/Mermus R)
  • Klara Kozioł & 10-letni wałach Rocky (Caretello B – Red Allegra/Rommel)
  • Iga Biegalska & 10-letnia klacz Cardhu (Diarado – Castina/Carinue)
  • Daria Pietrzak & 12-letni wałach Monsun (Contact Me – Marinera/Quamiro)


JUNIORZY

  • Juliana Suska & 12-letni wałach Hassan van de Wittemoere (Contact van de Heffinck – Dahlia van de Heffinck/Orlando)
  • Aleksandra Kierznowska & 11-letni ogier Dior V (Indoctro – Leslie/ Garanco)
  • Filip Lewicki & 11-letni wałach Corrado X (Corrado I – Baroness X/Fernando)
  • Dalia Lehmann & 11-letnia klacz Quitoki (Catoki – Waquitta/Quidam De Revel)
  • Wiktoria Bedyńska & 8-letni wałach Lacoste 142 (Guardus Limbus – Zantana I/Caretino 2) 


MŁODZI JEŹDŹCY 

  • Olaf Klein & 9-letni wałach First One (Gaillard De La Pomme – Carino/Carthino Z)
  • Monika Grundkowska & 11-letni wałach Dhaha (Vincenzo – Zita/Cantos)









Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! 














Przydatne linki:

Strona internetowa European Jumping Championships CH-J-YR 2019

European Jumping Championships CH-J-YR 2019 na Facebooku

Strona internetowa CH De Wolden 

Wydarzenie na Facebooku 

Wyniki 

Transmisje 












tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Jeroen Spoolder/European Jumping Championships CH-J-YR 2019








Inspiracje

Facebook

Instagram