Total U.S. - kolejny syn Totilasa dla Edwarda Gala!

Data publikacji: 2018-02-15
Edward Gal & Glock's Toto Jr fot. Arnd Bronkhorst/GHPC
 Edward Gal & Glock's Toto Jr, fot. Arnd Bronkhorst/GHP (archiwum)

 

Edward Gal (NED), światowej sławy zawodnik ujeżdżenia, który na najwyższy poziom wprowadził m.in. zjawiskowego og. Totilas (Gribaldi x Glendale) ma nowego, młodego konia do dyspozycji! Mowa o chwytającym za oko, sześcioletnim synu wspomnianego ogiera - ogierze Total U.S. (Totilas x Sir Donnerhall I), kupionym niedawno przez Glock Horse Performance Center.

Uznany w księdze KWPN Total U.S. mimo młodego wieku zdążył już zabłysnąć, doskonale prezentując się w konkursach dla młodych koni. W styczniu ogier ten wygrał taki konkurs w Zuidbroek uzyskując za kłus notę 9,5 pkt (!). Nagranie ze wspomnianego, zwycięskiego przejazdu można obejrzeć poniżej. 

 

 

 

 

Total U.S. dysponuje nie tylko doskonałymi chodami podstawowymi, ale ma również imponujący rodowód. Nie dość, że jego ojciec to legendarny Totilas, to w dodatku matka, Sondra (Sir Donnerhall I x Don Schufro) jest półsiostrą uznanego w Niemczech i chodzącego z powodzeniem konkursy Grand Prix ogiera Swagman (Sandro Hit). 

Po zmianie właściciela Total U.S. będzie występował pod imieniem Glock's Total U.S. i dołączy do stawki koni Edwarda Gala, w której znajdują się obecnie m.in. Glock's Zonik (Zack x Romanov), Glock's Toto Jr (Totilas x Desperados), a od jesieni 2017 roku również pierwszy uznany syn Toto Jr - Glock's Taminiau (Glock's Toto Jr x Sandro Hit).

 

Glock's Total U.S., fot. © Esmee van Gijtenbeek

 

 

Edward & Glock's Total U.S.

 

 
tekst: Equista.pl, fot. Glock Horse Performance Center

 

 

 

Konie - zobacz rodowody

Total U.S.

Inspiracje

Facebook

Instagram