Silesia Equestrian 2017: Listy zgłoszeniowe pękają w szwach!

Data publikacji: 2017-07-11
TOP 10 Silesia

 

Od 12 do 23 lipca na terenie KJ Osadkowski w Jakubowicach będą odbywać się międzynarodowe zawody skokowe - Silesia Equestrian 2017. 

W ciągu niespełna dwóch tygodni organizatorzy zaplanowali rozegranie zawodów zarówno dla młodych zawodników (CSICh/J/U25), młodych koni (CSIYH1*), amatorów oraz wszystkich którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem jeździeckim (CSI1*) i wreszczie CSI3*. W kalendarzu tych ostatnich znalazło się miejsce dla aż 8 konkursów zaliczanych do rankingu światowego - Longines Ranking. 

Świetna infrastruktura i gościnna atmosfera opolskiego ośrodka w Jakubowicach sprawiają, że już kolejny raz do KJ Osadkowski przyjadą utytułowani polscy i zagraniczni jeźdźcy. I tak na parkurze kibice będą mogli podziwiać m.in. medalistów MPS z roku 2016 - Kamila Grzelczyka, Michała Kaźmierczaka i Michała Ziębickiego, a także niekwestiowanego lidera rankingu PZJ - Jarosława Skrzyczyńskiego. Wśród gości zagranicznych warto wymienić młodziutką Holenderkę - Sannę Thijssen czy Juana Carlosa Garcia, który w czerwcu wygrał konkurs Grand Prix CSI4* Poznań. Pełne listy zgłoszonych zawodników i koni poniżej. Zapraszamy do Jakubowic!

 

Silesia Equestrian 2017 - zgłoszenia

 

fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl