Mazovia Equi Cup 2017: Rekordowa obsada II kwalifikacji!

Data publikacji: 2017-04-26
Michał Mordzelewski & Gregory fot. Oliwia Chmielewska
 Michał Mordzelewwski & Gregory

 

Zmienna kwietniowa pogoda towarzyszyła II kwalifikacji Mazovia Equi Cup rozgrywanej na terenie nowoczesnego ośrodka KJ Sielanka Warka. Do udziału w kolejnym etapie tego popularnego cyklu, organizowanego przez Stowarzyszenie Promocji Sportów Konnych - Equisport, zgłoszono ponad 200 koni (lista zgłoszonych par TUTAJ)! Na starcie stanęli nie tylko młodzi adepci jeździectwa, ale również bardzo doświadczeni zawodnicy, w tym aż czterej finaliści PŚ - Dawid Kubiak, Grzegorz Kubiak, Jacek Zagor i Łukasz Jończyk.

W sobotę konkursy wystartowały rano, a zakończyły się w efektownym stylu, rozegranym przy sztucznym oświetleniu konkursem klasy C. Jego zwycięzcą okazał się Dawid Kubiak na klaczy Anastacia III, który na co dzień trenuje właśnie w "Sielance". W niedzielnym konkursie klasy C najlepszy był Stanisław Piątkowski na Aaron 340, który wyprzedził multimedalistę MP - Grzegorza Kubiaka na I Love You Du Beaumont. Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie organizatora zawodów (link poniżej) i na zawodykonne.com

 

Dawid Kubiak & Anastacia III

 

 

 

Stanisław Piątkowski & Aaron 340 

 

 

Dawid Kubiak & Jane Van Rocherath

 

 

Jacek Zagor & Wiknoa

 

Kolejna, III kwalifikacja Mazovia Equi Cup 2017 odbędzie się za niespełna dwa tygodnie, w dniach od 6 do 7 maja. Zapraszamy już dziś i przypominamy, że wstęp dla publiczności jest całkowicie wolny :) 

Więcej informacji dotyczących cyklu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej organizatora - www.equisport.pl w zakładce Mazovia Equi Cup.

 

Łukasz Jończyk

 

 

 

fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram