Cavaliada Warszawa 2016: Listy zgłoszonych zawodników

Data publikacji: 2016-02-18
Cavaliada Warszawa 2016 - zgłoszenia

 

Już za tydzień (25-28.02.2016) w Warszawie odbędzie się "finał finałów" - Cavaliada Warszawa 2016. Podczas czterech dni sportowej rywalizacji wyłoniony zostanie nie tylko zwycięzca rankingu Cavaliada Tour 2015/2016, ale również najlepszy zawodnik Finału Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej w konkurencji skoków przez przeszkody. 

Na hali Torwar zobaczymy również zawodników trzech innych konkurencji jeździeckich - ujeżdżenia, powożenia i WKKW. O punkty będą też walczyć najmłodsi jeźdźcy, którzy powalczą w finała Cavaliada Future. Emocji z pewnością nie zabraknie! Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu zachęcamy do zakupu biletów

Obsada zawodów Cavaliada Warszawa jest bardzo ciekawa - listy zgłoszeń prezentujemy poniżej.

 

CSI3*-W - skoki przez przeszkody - lista zawodników 

W trakcie Cavaliady Warszawa 2016 odbędzie się Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach, rozgrywany w ramach międzynarodowych zawodów skokowych w randze 3*.

Chęć udziału w CSI3*-W zgłosiło 100 zawodników czyli 18 więcej niż w 2015 roku. Reprezentować oni będą 14 krajów. Do Warszawy przyjedzie m.in. silna grupa zawodników niemieckich, w tym zwycięzca Speed&Music 2015 - Felix Hassmann, najlepszy zawodnik GP Silesia Equestrian 2015 - Maximilian Schmid, oraz Holger Wulschner. 

Pojawią się również najlepsi zawodnicy Ligi Europy Centralnej, tacy jak Andis Varna (LAT), znany i lubiany Wladimir Beletskiy (RUS) czy Gunnar Klettenberg (EST) oraz oczywiście Polacy. W Warszawie będą startować m.in. medaliści MP 2015 - Jarosław Skrzyczyński, Łukasz Koza (wygrał ostatnio GP Lublin), Maksymilian Wechta oraz lider rankingu Cavaliada Tour - Mściwoj Kiecoń

 

Jarosław Skrzyczyński 

 

 

Halowy Puchar Polski w powożeniu - lista zawodników

W Finale Halowego Pucharu Polski w powożeniu wystąpi 6 zaprzęgów. Do udziału w warszawskich zawodach zgłosili się m.in. lider rankingu Rafał Wojtacha, oraz jego ubiegłoroczny zwycięzca - Bartłomiej Kwiatek.

 

Rafał Wojtacha - lider 

 

 

CLAAS Eventing Tour - WKKW - lista zawodników 

Po raz pierwszy w Warszawie będą rywalizować zawodnicy konkurencji WKKW. Na liście zgłoszonych znalazło się 9 nazwisk. Konkurs typu derby zostanie rozegrany w piątek. Po jego zakończeniu poznamy zwycięzcę CLAAS Eventing Tour 2015/2016. Do Warszawy przyjedzie m.in. lider rankingu - Paweł Warszawski

 

Paweł Warszawski & Huzar 

 

 

CDN - ujeżdżenie - lista zawodników 

W zawodach ujeżdżeniowych, które ponownie zostaną rozegrane na warszawskiej Cavaliadzie, wystąpi 9 zawodników. Na starcie stawią się m.in. ubeigłoroczna zwyciężczyni - Natalia Organista oraz niepoknana w Poznaniu (2015) i Lublinie (2016) Gabriela Jaworska-Mazur. 

 

Natalia Organista & Wento

 

Cavaliada Warszawa będzie transmitowana na kanałach sportowych platformy nc+

 

Powiązane linki:

 

fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl

 

Inspiracje

Facebook

Instagram