Cavaliada Warszawa 2016: Niezbędnik kibica

Data publikacji: 2016-02-25
Niezbędnik - main

 

Wybieracie się na warszawską Cavaliadę? Zastanawiacie się jak dojechać, gdzie szukać programu, wyników, a może po prostu chcielibyście dowiedzieć się jakie atrakcje w tym roku przygotowali organizatorzy? Zapraszamy do naszego niezbędnika kibica, w którym znajdziecie wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu :)

Do zobaczenia na Torwarze!

 

Niezbędnik kibica - Cavaliada Warszawa 2015

 

Gdzie i kiedy? 

Termin: 25-28 lutego 2016

Miejsce: Hala Torwar, Warszawa ul. Łazienkowska 6A

 

Program - Cavaliada Warszawa 2016

Cavaliada Warszawa potrwa cztery dni - od czwartku 25 do niedzieli 28 lutego. W jej trakcie zostaną rozegrane zawody skokowe - Finał Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej (CSI3*-W), zaprzęgowe - Finał Halowego Pucharu Polski, Halowe Zawody Ogólnopolskie w ujeżdżeniu - KPMG Cup oraz finał CLAAS Eventing Tour (WKKW). Cavaliadzie Sport będą towarzyszyć targi sprzętu jeździeckiego i bogaty program pokazów. 

 

 

 

Bilety

Bilety na wydarzenie Cavaliada Warszawa 2016 można kupić w kasach hali Torwar. W przedsprzedaży wyprzedano bilety na sobotę, i niedzielę. Dostępne są bilety na czwartek i piątek. 

Ceny biletów

  • czwartek - 39 zł
  • piątek - 79 zł

Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny. Więcej o sprzedaży bilety można przeczytać TUTAJ.

 

Listy zawodników - Cavaliada Sport

Do Warszawy przyjadą najlepsi zawodnicy z Ligi Europy Centralnej. Swój udział potwierdzili już m.in. zwycięzcy GP Lublin 2016 - Łukasz Koza i GP Lublin 2015 - Andis Varna. W Warszawie wystąpią ponadto zawodnicy z Niemiec, Holandii, a nawet Wielkiej Brytanii. Szczegółowo o zgłoszeniach pisaliśmy TUTAJ

 

TARGI JEŹDZIECKIE

Cavaliada Warszawa to nie tylko sport na wysokim poziomie. Od piątku do niedzieli zawodom będą towarzyszyć targi sprzętu jeździeckiego. Chęć udziału w targach zgłosiło kilkudziesięciu wystawców. 

Do wstępu na targi upoważnia bilet Cavaliada Sport. Ze względu na umiejscowienie stoisk nie jest możliwy zakup biletu wyłącznie na część wystawienniczą. 

 

UNIWERSYTET JEŹDZIECKI

Od piątku do niedzieli (26-28 lutego) na Torwarze będzie odbywał się XVII Zjazd Uniwersytetu Jeździeckiego. W jego ramach odbędzie się kilkanaście wykładów o zróżnicowanej tematyce - od sportu poprzez zdrowie konia i jeźdźca. 

Program wykładów dostępny jest TUTAJ

 

MAPY i SCHEMATY

Cavaliada Warszawa 2016 odbywa się na terenie COS Torwar. Wejście dla publiczności, oraz kasy biletowe są zlokalizowane od ulicy Łazienkowskiej - na przeciwko stadionu Legii Warszawa. 

Z uwagi na ograniczoną przestrzeń parkingową nie jest wyznaczony parking dla publiczności. 

 

 

DOJAZD

W pobliżu Torwaru są zlokalizowane przystanki komunikacji miejskiej. Trasę można zaplanować z wykorzystaniem aplikacji mobilnej jakdojade.pl

 

 

 

 

PRZYDATNE LINKI:

 

fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl
 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram