Cavaliada Lublin 2016: Listy zgłoszonych zawodników

Data publikacji: 2016-01-25
Zgłoszenia Cavaliada Lublin 2016

 

Już czwarty raz na terenie Targów Lublin odbędą się międzynarodowe zawody jeździeckie, rozgrywane w ramach Cavaliada Tour 2015/2016 - Cavaliada Lublin. Od czwartku do niedzieli (4-7.02.2016) kibice będą mieli okazję dopingować zawodników aż czterech konkurencji jeździeckich - skoków przez przeszkody, powożenia, ujeżdżenia i WKKW. Potwierdzone listy zgłoszeń publikujemy poniżej. 

 

CSI2*

W międzynarodowych zawodach skokowych CSI2*-W Lublin wystartuje 135 zawodników z 7 krajów, którzy przywiozą ponad 250 koni. Na liście zgłoszonych znajduje się m.in. ubiegłoroczny zwycięzca Grand Prix - Andis Varna (LAT), drugi zawodnik Cavaliada Tour 2014/2015 - Andre Plath (GER) oraz aktualny Mistrz Polski - Jarosław Skrzyczyński

Lista zgłoszonych zawodników

 

Andis Varna & KS Coradina

 

CLAAS Eventing Tour

Cavaliada Lublin w tym roku po raz pierwszy będzie gościć zawodników konkurencji WKKW. W piątkowy wieczór 10 jeźdźców powalczy o kolejne punkty rankingu CLAAS Eventing Tour. Swój udział potwierdził już m.in. aktualny lider - Jan Kamiński, który podobnie jak w Poznaniu wystartuje na koniu Senior. 

Lista zgłoszonych zawodników

 

Jan Kamiński & Senior

 

HPP w Powożeniu

W Lublinie wystartuje 6 zawodników, w tym prowadzący aktualnie w rankingu HPP - Adrian Kostrzewa. O punkty będzie walczyć także multimedalista MP i Wicemistrz Świata z 2010 roku - Bartłomiej Kwiatek.

Lista zgłoszonych zawodników

 

Adrian Kostrzewa 

 

 

fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl, grafika: equista.pl

 

Inspiracje

Facebook

Instagram