Konferencja „Partnerstwo na medal” za nami!

Data publikacji: 2024-01-25
Konferencja Partnerstwo na medal, fot. Mounting Image/Daria Koczorowska
Konferencja przyciągnęła wiele zainteresowanych osób Na początku tego tygodnia 22-23 stycznia odbyła się konferencja „Partnerstwo na medal” - wydarzenie zorganizowane przez Polski Związek Jeździecki przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi oraz Torem Wyścigów Konnych Służewiec. Wszystko odbyło się w formie 26 wykładów oraz paneli dyskusyjnych podczas dwóch dni wydarzenia  Obecnych na miejscu było 33 prelegentów z kraju i zagranicy, a w konferencji łącznie wzięło udział pod 500 osób. Zapraszamy do podsumowania!Plakat wydarzeniaOsoby zainteresowane konferencją mogły śledzić jej przebieg korzystając z relacji online, jak też uczestniczyć w niej na żywo, biorąc aktywnie udział w prowokujących do myślenia dyskusjach panelowych i angażujących warsztatach. Wszystkie tematy i zagadnienia skupiały się na dobrostanie koni, a polscy i zagraniczni prelegenci (pełna ich lista dostępna jest TUTAJ) z wielu dziedzin podkreślali jedno - koń jest najważniejszy.

Konferencja zapewniła wiele opcji nawiązywania kontaktów, umożliwiając uczestnikom kontakt z liderami branży i potencjalnymi współpracownikami. Odbyło się wiele owocnych dyskusji, kładąc podwaliny pod przyszłe partnerstwa i inicjatywy. Wśród tematów nie zabrakło: sportu jeździeckiego, biomechaniki koni, weterynarii, zagadnień formalnych, organizacji zawodów oraz wydarzeń związanych z jeździectwem, czy roli mediów w kreowaniu wizerunku.
Annamaria Sobierajska, Marlena Gruca-Rucińska, Filip Bittner, Daria Kobiernik, Marcin Kamiński, Kaja Koczurowska-Wawrzkiewicz, Monika Bartyś, Krzysztof Skorupski
Tak to wydarzenie skomentowała Kaja Koczurowska – Wawrzkiewicz, wiceprezes zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego: 

Jako federacja jeździecka zdecydowaliśmy się na odważny krok podjęcia wspólnego dialogu o przyszłości naszych dyscyplin i całej branży. Budujące jest to, że do rozmowy na ten temat przystąpili zarówno wysokiej klasy profesjonaliści, jak i pasjonaci koni. I wszyscy jesteśmy zgodni, że zmiany wymagają czasu i otwartego spojrzenia na pewne zagadnienia. Jednocześnie bez zmian pozostaje jedno – koń i jego dobrostan zawsze będzie w centrum naszego największego zainteresowania.


Jesteśmy dumni, że mogliśmy być partnerem medialnym tego wydarzenia, do zobaczenia za rok!

 

 

PRZYDATNE LINKI:

Program Konferencji

Strona internetowa PZJ 

Formularz zgłoszeniowy

Ceny biletów

Regulamin Konferencji

Klauzula informacyjna RODO tekst i opracowanie: equista.pl, fot. materiały prasowe/Mounting Image/Daria Koczorowska