Krzysztof Ludwiczak zmienia barwy klubowe!

Data publikacji: 2020-05-04
 Krzysztof Ludwiczak (POL) & Nordwind, fot. Dava Palej Timeless Photography
Krzysztof Ludwiczak (POL) & Nordwind (Cassini II x Acord II)Ogromne zmiany w życiu Krzysztofa Ludwiczaka (POL)! Jeden z najlepszych polskich zawodników postanowił opuścić KJ Heaa Turek, by otworzyć własną Stajnię Ludwiczak. Czas epidemii znacząco wpłynął na całą branżę jeździecką, jednak wydaje się, że w przypadku tego skoczka można mówić o samych sukcesach i dobrych wiadomościach – w końcu niedawno zawodnik został 
zwycięzcą Cavaliady Tour 2019/2020, a teraz pochwalił się otwarciem własnego biznesu. Oto oświadczenie, które pojawiło się na facebookowym profilu zawodnika: 


Coś się kończy – coś zaczyna. W życiu chyba każdego zawodnika przychodzi taki moment, że zaczyna myśleć o pracy „na własny rachunek”.

Po 8 latach startów w barwach KJ Heaa Turek nadszedł czas na zmiany. W ośrodku państwa Opłatków miałem możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń zarówno jako zawodnik, jak i trener. Konie, które miałem do dyspozycji – najważniejsze z nich to: Zoweja, Stakkatan, Stalando, Nordwind,Luca Toni, A New President, Poli Loli, Sandra Blue – pozwoliły mi na udział i liczne sukcesy w międzynarodowych zawodach w całej Europie. Z kolei trenowanie Andrzeja Opłatka od poziomu juniorskiego do poziomu Kadry Narodowej Seniorów było nie tylko przyjemnością, ale i jest powodem do dumy.

Lata spędzone w KJ HEAA będę zawsze wspominał wyjątkowo miło ze względu na świetny Team, dobre konie, doskonałe zaplecze treningowe oraz mniejsze i większe sukcesy zawodnicze i trenerskie. Dziękuję!!!

Czas rozpocząć nowy rozdział – Stajnia Ludwiczak!

Trzymajcie kciuki


:-)

Coś się kończy – coś zaczyna W życiu chyba każdego zawodnika przychodzi taki moment, że zaczyna myśleć o pracy „na własny rachunek”. Po 8 latach startów w barwach KJ Heaa Turek nadszedł czas na zmiany. W ośrodku państwa Opłatków miałem możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń zarówno jako zawodnik jak i trener. Konie, które miałem do dyspozycji - najważniejsze z nich to: Zoweja, Stakkatan, Stalando, Nordwind,Luca Toni, A New President, Poli Loli, Sandra Blue - pozwoliły mi na udział i liczne sukcesy w międzynarodowych zawodach w całej Europie. Z kolei trenowanie Andrzej Opłatek od poziomu juniorskiego do poziomu Kadry Narodowej Seniorów było nie tylko przyjemnością, ale i jest powodem do dumy. Lata spędzone w KJ HEAA będę zawsze wspominał wyjątkowo miło ze względu na świetny Team, dobre konie, doskonałe zaplecze treningowe oraz mniejsze i większe sukcesy zawodnicze i trenerskie Dziękuję!!! Czas rozpocząć nowy rozdział – Stajnia Ludwiczak! Trzymajcie kciuki __________________________ Something ends - something begins In the life of probably every rider comes a moment that he starts thinking about work in his own stable. After 8 years which I spent in KJ Heaa Turek, it's time for a change. In this place I had the opportunity to get a lot of experience both as a rider and as a coach. The horses that I had - the most important of them were: Zoweja, Stakkatan, Stalando, Nordwind, Luca Toni, A New President, Poli Loli, Sandra Blue - allowed me to participate with successes in international competitions throughout Europe. A training of Andrzej Oplatek from the junior level to the level of the National Senior Team was not only a pleasure, but also a reason to be proud. I will always remember the years spent at KJ HEAA with a big smile thanks to the great Team, good horses, excellent training infrastructure and riding and coaching successes Thank you!!! It's time to start a new chapter - Stajnia Ludwiczak! Keep your fingers crossed! :)

Opublikowany przez Krzysztof Ludwiczak Niedziela, 3 maja 2020
Krzysztof Ludwiczak o otwarciu własnej stajni


Serdecznie gratulujemy i oczywiście trzymamy kciuki za powodzenie Stajni Ludwiczak!
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography