CSI5*-W Lipsk 2015: Sukces Jarosława Skrzyczyńskiego

Data publikacji: 2015-01-17
Jarosław Skrzyczyński & Crazy Quick
Jarosław Skrzyczyński & Crazy Quick
 

W dniach 15-18 stycznia w Lipsku rozgrywane są międzynarodowe zawody skokowe - CSI5*-W, startuje na nich Polak - Jarosław Skrzyczyński, który zabrał do Niemiec trzy konie - Cendiamo, Inferno oraz Crazy Quick. Choć zawody jeszcze się nie zakończyły już możemy powiedzieć, że są one bardzo udane dla naszego reprezentanta.

Ogromnym sukcesem jest awans do niedzielnego Grand Prix będącego jednocześnie kwalifikacją FEI World Cup Jumping. Prawo udziału w konkursie PŚ ma 40 zawodników - 31 z tych startujących w Lipsku miało automatycznie zapewnione prawo startu. O pozostałe 9 miejsc jeźdźcy walczyli w piątkowym konkursie 150 cm. Jarosław Skrzyczyński, startujący na koniu Crazy Quick, po świetnym, agresywnym przejeździe z jedną zrzutką uzyskał kwalifikację i w niedzielę będzie mógł powalczyć ze światową czołówką. Gratulacje! 

Konkurs PŚ będzie transmitowany "na żywo" za pośrednictwem FEI TV (online, odpłatnie) oraz na kanale Class Horse TV. Początek relacji 18 stycznia, o godz. 14.15 - Jarosław Skrzyczyński wystartuje jako piąty.

Lista startowa konkursu PŚ

 

Jarosław Skrzyczyński & Crazy Quick, piatkowy konkurs 150 cm
- kwalifakcja do konkursu Pucharu Świata

źródło: swiatkoni.pl

 

Inspiracje

Facebook

Instagram