MP i PP Kuców, Małych Koni i Dzieci II Jakubowice 2018: Medale rozdane!

Data publikacji: 2018-08-20
MP Kucy, Małych Koni i Dzieci II Jakubowice 2018: Medale rozdane!

 

Od 16 do 19 sierpnia 2018 roku na terenie Klubu Jeździeckiego Osadkowski w Jakubowicach rozegrane zostały kolejne Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w skokach przez przeszkody w kategoriach: Kuców (Grupa A1, B, C, D-BIS, E, D), Młodzików, Dzieci II. Do rywalizacji przystąpiło 139 zawodników i 200 koni, przez 4 dni pary zaciekle walczyły o tegoroczne medale. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

 

Michalina Krzyżyńska, Weronika Kosińska & Zuzanna Kuc

 

Finał MP Dzieci II – wyniki

1. Weronika Kosińska & Leda - 0/0/0; 41,46 s.

2. Michalina Krzyżyńska & Cristiano - 0/0/0; elim.

3. Zuzanna Kuc & Lulanavan Hetkeizershof - 4/o/0; 38,39 s.

Pełne wyniki

 

Lena Kołacka, Wiktoria Ryciak & Nel Skotarczak

 

Finał Pucharu Polski Grupa A1 – wyniki

1. Wiktoria Ryciak & Klausinka - 0/0/0; 29,40 s.

2. Lena Kołacka & Apasjonatacon Amore - 0/0/0; 30,93 s.

3. Nel Skotarczak & Denis/Bator - 0/0/0; 31,38 s.

Pełne wyniki

 

Finał Pucharu Polski Grupa B – wyniki

1. Julia Kapel & Cykor - 0/0/0; 30,39 s.

2. Karolina Miś & Rock - 0/0/4; 30,68 s.

3. Jagna Grabowska & Zygzak - 4/4

Pełne wyniki

 

Nadia Sobiecka, Marta Konarska & Żaneta Zwierzyńska 

 

Finał Pucharu Polski Grupa C – wyniki

1. Marta Konarska & Sulima - 0/0/0; 35,36 s.

2. Nadia Sobiecka & Marinello - 0/0/0; 37,14 s.

3. Żaneta Zwierzyńska & Faza As - 0/0/0; 42,82 s.

Pełne wyniki

 

Dominika Henzel, Marianna Kołacka & Zuzanna Prymek

 

Finał Pucharu Polski Grupa D BIS – wyniki

1. Marianna Kołacka & Tamburynek - 0/0/0; 35,76 s.

2. Dominika Henzel & Rosanna - 0/0/4; 31,29 s.

3. Zuzanna Prymek & Trevor - 0/0/4; 33,76 s.

Pełne wyniki

 

Franciszek Jurzak, Zofia Budzyńska & Maja Bella Friedman

 

Finał Pucharu Polski Grupa E – wyniki

1. Zofia Budzyńska & Fabia - 0/0/0

2. Franciszek Jurzak & Lacomparsita - 8/0/14

3. Maja Bella Friedman & Sweetnopise M - 16/0/20

Pełne wyniki 

 

Finał MP Kuców Grupa D – wyniki

1. Agata Kamińska & Finisz - 0/9

2. Aleksandra Osuch & Rosa - 4/4

Pełne wyniki

 

Antoni Śliwiński, Marcelina Jaskowiak & Wiktoria von Mauberg

 

Finał MP Młodzików – wyniki

1. Marcelina Jackowiak & Barkarol/Erozja - 0/0/0; 29,23 s.

2. Antoni Śliwiński & Szogun - 0/0/0; 31,39 s.

3. Wiktoria von Mauberg & Koekoekshop Mariska - 0/0/0; 31,45 s.

Pełne wyniki

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Przydatne linki:

KJ Osadkowski

Zgłoszenia, listy koni i zawodników

Pełne wyniki MP Jakubowice 2018

 

 

 

 

 

fot. silesiaequestrian.pl, Kamila Tworkowska, tekst i opracowanie: equista.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram