Polskie akcenty na prestiżowej Aukcji Holger Hetzel Sport Horse Sales 2017!

Data publikacji: 2017-11-18
Endless Love (Diarado x Centadel) fot. HHSH
Endless Love (Diarado x Centadel) 

 

W środę, 29 listopada w Goch (Niemcy) odbędzie się aukcja koni skokowych - Holger Hetzel Sport Horse Sales 2017. Niezwykle miło jest nam poinformować, że w gronie oferowanych wierzchowców znalazły się dwa młode konie, które karierę sportową rozpoczęły w Polsce w WLKS Krakus Swoszowice. Są to 7-letni, hanowerski wałach Entertainer (Carlucci x Contender) oraz 5-letni, oldenburski (OS) Endless Love (Diarado x Centadel). Sylwetki obu koni przybliżamy poniżej. 

  • Entertainer (Carlucci x Contender), w Polsce startujący pod Natalią Koziarowską jako Carlo 7. Koń z powodzeniem startujący w konkursach na wysokości 130-135 cm, w 2016 wygrał m.in. Rundę 6-latków na ogólnopolskich zawodach w Leśnej Woli. Para z powodzeniem startowała również w międzynarodowych konkursach dla młodych koni m.in. w CSIYH1* Wiener Neustadt oraz Olomouc. 

 

Entertainer (Carlucci x Contender)

 

  • Endless Love (Diarado x Centadel), w Polsce startujący pod imieniem Diaradel 7 dopiero niedawno rozpoczął karierę sportową (dosiadany przez Krzysztofa Leśniaka), ale zapowiada się na wysokiej klasy sportowca. Jego ojciec - Diarado (Diamant de Semilly x Corrado I) to Zwycięzca Korungu Holsztyńskiego z 2007 roku. 

 

Endless Love (Diarado x Centadel)

 

 

Poza wspomnianymi wyżej końmi, podczas trzynastej edycji Holger Hetzel Sport Horse Sale oferowanych będzie jeszcze 19 innych koni, pochodzących po takich ogierach jak Cassini I, Corrado I, czy Catoki. Aukcja będzie trasmitowana "na żywo" w internecie za pośredncitwem portalu ClipMyHorse.de - początek relacji o godzinie 21.00. 

Do najbardziej utytułowanych koni sprzedanych za pośrednictwem HHSH można zaliczyć m.in. wał. Super Sox (Can O'Connor, Lilli Keenan) czy regularnie startującego w Polsce wał. Kleiner Onkel (Maria Madenova).

 

Więcej informacji: holger-hetzel.de 

 

 
fot. materiały prasowe

 

Inspiracje

Facebook

Instagram