Święto Konia Arabskiego 2017: Katalog Pride of Poland & Summer Sale już w sprzedaży!

Data publikacji: 2017-07-14
Katalog Pride of Poland & Summer Sale 2017 fot. SK Michałów

 

W drugiej połowie czerwca miała miejsce oficjalna premiera katalogu Pride of Poland & Summer Sale 2017. O samej publikacji pisaliśmy szerzej TUTAJ. Autorami zdjęć w katalogu są światowej sławy belgijski fotograf Glenn Jacobs oraz dwie Polki - Sylwia Iłenda i Ewa Imielska-Hebda. 

Podobnie jak w minionych latach, również tegoroczny katalog jest dostępny w powszechnej sprzedaży. Pięknie wydane, w twardej, lakierowanej okładce, liczące grubo ponad 100 stron zawiera nie tylko zdjęcia koni oferowanych na Pride of Poland i Summer Sale 2017, ale również tzw. "Sire reference" oraz fotografie przedstawiające polskie stadniny koni czystej krwi. Dystrybucją w tym roku zajmuje się SK Michałów - cena sztuki, wraz z przesyłką wynosi 145 zł. Aby dokonać zamówienia należy wpłacić określoną kwotę na konto stadniny. Szczegółowe informacje TUTAJ

 Przypomnijmy, że katalog Pride of Poland & Summer Sale 2017 został też wydrukowany w ostatnim numerze Tutto Arabi (w jubileuszowym wydaniu, przygotowanym z okazji 20-lecia istnienia magazynu), wydanym w nakładzie 15 000 egzemplarzy. Jak prezentuje się on w tym prestiżowym czasopiśmie można zobaczyć poniżej:

 

 

 

fot. matriały prasowe SK Michałów