Mazovia Equi Cup 2017: Wyniki III kwalifikacji

Data publikacji: 2017-05-10
Dawid Kubiak & Anastacia III fot. Oliwia Chmielewska
Dawid Kubiak & Anastacia III, fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl

 

Wiosenna pogoda towarzyszyła kolejnej, trzeciej już kwalifikacji Mazovia Equi Cup 2017. Podobnie jak w dwóch poprzednich etapach cyklu frekwencja dopisała i na wareckim parkurze, w czternastu konkursach (!) zaprezentowało się około 190 koni.

Najtrudniejszy z sobotnich konkursów - konkurs klasy C z przeszkodami o wysokości 130 cm wygrał "gospodarz" - Dawid Kubiak na szybkiej klaczy Anastacia III. Ta doświadczona para sięgnęła po zwycięstwo w doskonałym stylu, wyprzedzając drugiego w klasyfikacji Grzegorza Kubiaka o prawie 5 s! Dawid Kubiak i Anastacia III potwierdzili swoją formę w niedziele, równie pewnie zwyciężając w wieńczącym III kwalifikacje Mazovia Equi Cup konkursie klasy C. 

Tak jak w minionych edycjach cyklu na "Sielankowym" parkurze nie zabrakło gwiazd polskiego jeździectwa. Poza Dawidem Kubiakiem publiczność mogła oglądać m.in. Ewę Mazurowską, Grzegorza Kubiaka czy Jacka Zagora. 

 

WYNIKI III Kwalifikacji Mazovia Equi Cup 6-7.05.2017

 

Kolejna kwalifikacja Mazovia Cup 2017 odbędzie się w Warce równo za miesiąc (10-11.06), szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia - TUTAJ