Desperados Kristiny Broring-Sprehe kontuzjowany!

Data publikacji: 2017-04-28
Kristina Broring-Sprehe & Desperados fot. PSV MS 2014
Kristina Broring-Sprehe & Desperados, Mistrzostwa Świata 2014, fot. PSV

 

Wczoraj w niemieckim Hagen rozpoczęły się międzynarodowe zawody ujeżdżeniowe - CDI4*. Jedną z ich gwiazd miała być wiceliderka rankingu światowego Kristina Broring-Sprehe (GER), która do udziału zgłosiła swojego podstawowego konia, ogiera Desperados (De Niro x Wolkenstein II). 

Niestety jak podaje niemiecki portal St Georg start pary nie dojdzie do skutku. Wszystko z powodu drobnej kontuzji jakiej koń doznał prawdodpdobnie na jednym z ostatnich treningów. Występ Kristiny i Desperadosa w Hagen miał być pierwszym startem na otwartej arenie w sezonie 2017. Para jest w tej chwili wymieniana w gronie medalowych faworytów nadchodzących Mistrzostw Europy - Goteborg 2017. Mamy nadzieję, że efektowny Desperados szybko powróci do pełni sił i już wkrótce będziemy mogli śledzić jego występy na europejskich czworobokach. 

Już dziś w Hagen, w konkursie Grand Prix wystartuje Aleksandra Szulc na Rumba Hit. Polka wystąpi obok takich gwiazd światowego ujeżdżenia jak Patrik Kittel (SWE) czy Fabienne Lutkemeier (GER). Trzymamy kciuki!

 

Grand Prix CDI4* Hagen 2017 - lista startowa

 

 

Konie - zobacz rodowody

Desperados FRH

Inspiracje

Facebook

Instagram