ME WKKW Strzegom 2017: Marka Longines oficjalnym partnerem mistrzostw!

Data publikacji: 2017-04-20
Michael Jung & Fischer Takinou ME 2015 fot. John Stroud
Michael Jung (GER) & Fischer Takinou - ME WKKW Blair Castle 2015, fot. John Stroud/FEI

 

Marka Longines - znana ze swojego zaangażowania w jeździectwo, tytularny sponsor m.in. Global Champions Tour czy prestiżowej gonitwy Prix de Diane, postanowiła mocniej zaangażować się w WKKW. W efekcie już drugi raz z rzędu Longines będzie "Oficjalnym Zegarem" Mistrzostw Europy w tej konkurencji, które przypomnijmy w dniach od 17 do 20 sierpnia będą rozgrywane w Strzegomiu. 

Po poprzedniej edycji Mistrzostw Europy, która odbyła się w 2015 roku Blair Castle jesteśmy dumni, że zostaliśmy partnerami kolejnych Mistrzostw Europy. Aktywnie wspieramy dyscyplinę WKKW, od kilku lat zajmujemy się oficjalnym pomiarem czasu na czterogwiazdkowych zawodach CCI w Luhmühlen. Nasze zaangażowanie to także wynik długotrwałej współpracy z Międzynarodową Federacją Jeździecką, której jesteśmy oficjalnym partnerem podczas najważniejszych, światowych zawodów w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, rajdach długodystansowych oraz powożeniu - mówi Juan-Carlos Capelli, wiceprezes oraz szef marketingu w firmie Longines.

Z pewnością do zaangażowania w WKKW skłoniły też markę Longines działania konkurenta - firmy Rolex, która od lat wspiera największe międzynarodowe zawody w tej konkurencji, jest również pomysłodawcą Eventing Grand Slam - czyli Wielkiego Szlema WKKW. Nie mamy wątpliwości, że rywalizacja dwóch tak rozpoznawalnych "brandów" przyniesie korzyści dla całego jeździectwa.