Cavaliada Summer Jumping 2016: Niezbędnik kibica

Data publikacji: 2016-07-08
Cavaliada Summer 2016 niezbędnik kibica fot. Lucyna Kuling
fot. Lucyna Kuling, grafika equista.pl

 

We czwartek, 7 lipca ruszyła Cavaliada Summer Jumping 2016 - pierwsze zawody jeździeckie w Europie rozgrywane na plaży! Jeśli wybieracie się na letnią edycję Cavaliady zajrzyjcie koniecznie do naszego "niezbędnika kibica", w którym zamieszczamy najważniejsze informacje :)

 

Cavaliada Summer Jumping 2016 

Termin: 7-10.07.2016

Miejsce: Kołobrzeg, plaża przy Kamiennym Szańcu

 

Cavaliada Summer Jumping z lotu ptaka, fot. materiały prasowe

 

 

Program

Cavaliada Summer Jumping 2016 to aż trzy sportowe imprezy w jednym! Zawodnicy konkurencji skoków przez przeszkody rywalizują w ramach zawodów międzynarodowych - CSI2*, natomiast dresażyści oraz zaprzęgowcy w zawodach krajowych - CDN i Driving Masters. Nie zabraknie także najmłodszych adeptów jeździectwa, którzy w Kołobrzegu wystąpią na kucach, w kolejnej odsłonie Cavaliada Future. 

Poza emocjami sportowymi przewidziano liczne pokazy - w planach znalazł się m.in. pokaz grupy Horseman Team oraz prezentacja koni ras hodowanych w Polsce. Aktualny program można znaleźć na oficjalnej stronie www wydarzenia - TUTAJ.

Program do pobrania

 

Bilety

Wstęp na Cavaliada Summer Jumping 2016 jest biletowany. Wejściówki można nabyć w kasach zlokalizowanych przy wejściu na teren zawodów.

 

Cennik biletów:

Piątek, 8.07

 • rano - 35 zł
 • wieczór - 65 zł
 • całość - 80 zł

Sobota, 9.07

 • rano - 35 zł
 • wieczór - 65 zł
 • całość - 90 zł

Niedziela, 8.07

 • rano - 35 zł
 • wieczór - 55 zł
 • całość - 90 zł

 

 

Zawodnicy

Na plaży w Kołobrzegu zobaczymy około 300 koni! Na parkurze będzie można obejrzeć m.in. aktualnego Mistrza i Wicemistrza Polski w skokach oraz zawodników utytułowanych zawodników zagranicznych. Listy uczestników Cavaliada Summer Jumping 2016 można pobrać poniżej:

 

 

Wyniki i listy startowe

Wszystkie listy startowe, wyniki (także "na żywo) oraz komunikaty organizatora są dostępne za pośrednictwem strony zawodykonne.com

 

Cavaliada w TV

Cavaliada Summer Jumping jest szeroko relacjonowana na kanałach platformy nc+ W telewizji obejrzymy najważniejsze i najbardziej emocjonujące konkursy takie jak Grand Prix, Venus vs Mars, Cavaliada Future czy Driving Masters.

PLAN TRANSMISJI

 

 

Jak dojechać

Cavaliada Summer Jumping odbywa się na plaży przy Kamiennym Szańcu, mapa dojazdu - poniżej

 

 

 

Cavaliada w telefonie i na komputerze

Kto z nas rusza się dziś z domu bez smartfona? Cavaliadę Summer Jumping możemy śledzić nie tylko "na żywo", ale również za pośrednictwem portali społecznościowych takich jak facebook, instagram czy snapchat:

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

 • Zawody jeździeckie są niezwykłe z wielu względów. Jedną z cech, która odróżnia je od innych imprez sportowych, jest fakt że w rywalizacji uczestniczy również zwierzę. Z tego powodu wstęp z psami na teren Cavaliada Summer Jumping nie jest dozwolony. 
 • Trybuny są usytuowane blisko morza, dlatego warto zabrać ze sobą cieplejszy sweter/kurtkę
 • Warto mieć "pod ręką" również krem z filtrem - chroni on nie tylko przed działaniem słońca, ale także wiatru