CSI2*/CSIYH* 7-9.11,2014, Leszno - Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix!

Data publikacji: 2014-11-09
Jarosław Skrzyczyński & Crazy Quick, MP Warka 2014
Jarosław Skrzyczyński & Crazy Quick, fot. Oliwia Chmielewska

Półtora tygodnia po zawodach CSI3*-W w Lesznie ponownie rozegrano międzynarodowe zawody skokowe CSI2*. Tym razem obsada była skromniejsza - przeważali polscy zawodnicy. W najważniejszym konkursie - Grand Prix zaliczanym do rankingu Longines zwyciężył aktualny Mistrz Polski - Jarosław Skrzyczyński startujący na swoim podstawowym koniu - Crazy Quick. Drugie miejsce z czasem zaledwie 0,06 s gorszym (!) zajął Hubert Kierznowski na Denver Z, a trzecie - Gabriela Biedka & Wers, która zwyciężyła w piątkowym konkursie DR

W finale Średniej Rundy najlepsza okazała się Joanna Tłuszcz na Figaro, a w MR - Gintare Malinauskaite (LTU) & Cashmir.