Jeździeckie Mistrzostwa Europy 2015: Jarosław Skrzyczyński 22. zawodnikiem Europy!

Data publikacji: 2015-08-24
ME Aachen 2015 Jeroen Dubbeldam fot. Dirk Caremans
Jeroen Dubbeldam (NED) & SFN Zenith NOP

23 sierpnia zakończyły się Mistrzostwa Europy w konkurencji skoków przez przeszkody. Właśnie tego dnia poznaliśmy medalistów indywidualnych.

Do dwunawrotowego finału przystąpiło 30 zawodników. Wśród nich m.in. Mistrz Świata z 2014 r. Jeroen Dubbeldam (NED) oraz obrońca tytułu - Ben Maher (GBR). W finale wystartował również reprezentant Polski - Jarosław Skrzyczyński na wałachu Crazy Quick.

Zwyciężył Jeroen Dubbeldam startujący, podobnie jak w Normandii, na wałachu SFN Zenith NOP. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczył Gregory Wathelet na Conrad de Hus, a trzecie - Simon Delestre na Ryan des Hayettes.

Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick ukończył mistrzostwa na 22. miejscu z wynikiem 25,37 pkt. Szczegółowe wyniki do pobrania poniżej.