CSIO3* Bratysława: Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix!

Data publikacji: 2015-07-26
Jarosław Skrzyczyński & Crazy Quick fot. Oliwia Chmielewska

W dniach 24-26 lipca w stolicy Słowacji, Bratysławie rozgrywano międzynarodowe zawody skokowe - CSIO3*. O piątkowym konkursie Furusiyya Nations Cup pisaliśmy wcześniej, teraz czas na podsumowanie najważniejszego konkursu - Grand Prix, rozgrywanego o puchar Mercedes Benz.

Na starcie jubileuszowego, 50. GP Bratysławy stanęło 51 par,  w tym trzy polskie - Jarosław Skrzyczyński & Crazy Quick, Krzysztof Ludwiczak & A New President oraz Dawid Kubiak & Bagazza M. Do rozgrywki awansowało ośmioro zawodników, w tym aktualny mistrz Polski - Jarosław Skrzyczyński, który po emocjonującej walce okazał się najlepszy!

Jarosław Skrzyczyski & Crazy Quick w trakcie dekoracji

W pozostałych konkursach również dobrze spisywali się Polacy. Szczególnie w sobotę błyszczał Maksymilian Wechta, który na Boliwii zajął 2. miejsce w konkursie Średniej Rundy, a na Londonie 10. w konkursie Dużej Rundy - były to najlepsze wyniki spośród repezentantów Polski. Trzynaste miejsce w Finale ŚR zajął Krzysztof Ludwiczak na Quinn.

Maksymilian Wechta & Boliwia - zajęli w sobotę 2. miejsce w konkursie Średniej Rundy