Masters Grand Slam 25-28.09.2014, Los Angeles - 18-latek najlepszy !

Data publikacji: 2014-09-29
Podium LA Masters
Podium konkursu Grand Prix, od lewej Steve Guerdat, Jos Verlooy i Georginia Bloomberg

Do Los Angeles przylecieli skoczkowie z całego świata. W najważniejszym konkursie - Grand Prix najlepszy okazał się Jos Verlooy na koniu Domino. Zwycięzca to zaledwie 18-letni reprezentant Belgii. Drugie miejsce zajął złoty medalista IO Londyn - Steve Guerdat, który w Los Angeles startował na koniu Albfuehren's Paille. Tuż za nim uplasowała się Amerykanka - Georgina Bloomberg na klaczy Juvina. Tylko te trzy pary zachowały czyste konto w obu nawrotach.

Wyniki

Jos Verlooy & Domino na Mistrzostwach Europy w Herning (2013), fot. Oliwia Chmielewska

Jos Verlooy mimo młodego wieku ma już na swoim koncie udany start w Mistrzostwach Europy - w 2013 roku w Herning awansował do finału idnywidualnego, a razem z drużyną zajął 8-me miejsce.

Tak jak przewidywali organizatorzy, zawody w Los Angeles cieszyły się ogromną popularnością nie tylko wśród kibiców jeździectwa, ale również wśród celebrytów. Zmagania najlepszych zawodników śledzili m.in. Bruce Springsteen, Bill Gates oraz legendy tenisa - Andre Agassi i Steffi Graf.

Komplet wyników

Legendy światowego tenisa - Andre Agassi & Steffi Graf

Kolejny etap Masters Grand Slam odbędzie się jeszcze w tym roku w Paryżu. Na początku grudnia najlepsi zawodnicy powalczą w zawodach Gucci Paris Masters. Emocji na pewno nie zabraknie !